Facebook Ads

CZYM JEST FACEBOOK ADS?

Jest to system reklamowy firmy Facebook. Pozwala on na wyświetlanie reklam w ramach portali społecznościowych Facebook oraz Instagram. Facebook Ads spisuje się świetnie w sytuacjach, kiedy chcemy poinformować klienta o nowych produktach, gdyż w przeciwieństwie do systemu Google Ads działa bardziej na zasadzie nagłaśniania niż to jak ma miejsce w Google Ads szukania określonych usług, rzeczy. Istnieje oczywiście możliwość wybrana odpowiedniej grupy docelowej, która tworzymy za każdym razem kiedy zaczynamy jakąkolwiek kampanie FB Ads. Możemy wybrać wiek, płeć, status związku, rzeczy których szuka klient - wszystko to tworzy ogromne możliwości docierania do idealnego klienta. Facebook Ads pozwala również na remarketing tj. docieranie do klientów, którzy już kiedyś weszli w interakcje z naszą stroną www lub np. obejrzeli określony % danego filmu z naszego fanpage'a. System ten sprawdzi się świetnie w niemal każdej branży, a w szczególności w tych, które opierają się mocno o social media jak np. e-commerce, kosmetologia, fryzjerstwo.

facebook ads obraz
targetowanie reklamy

DOKŁADNE TARGETOWANIE

System Facebook Ads posiada ogromne możliwości określania do jakich klientów chcemy docierać. Możemy określać ich wiek, płeć, zainteresowania, rzeczy których aktywnie szukają. W firmie ONEDO wspólnie z klientem tworzymy PERSONE tj. idealnego klienta docelowego.

szybkie efekty kampanii wykres

SZYBKI EFEKT

FB Ads pozwala nam na szybkie uruchomienie kampanii co pozwala na bardzo szybkie efekty. Jest to cecha bezcenna w sytuacji kiedy musimy reagować na dane sytuacje na rynku i wstrzelić się w idealny moment dnia, aby uzyskać maksimum korzyści.

spolecznosc ludzi

OGROMNA SPOŁECZNOŚĆ

Z platformy Facebook korzysta już ponad 16 milionów Polaków. Łatwo sobie wyobrazić jak ogromną jest społeczność i jak różnorodna co umożliwia nam na docieranie do niemal każdego segmentu rynku.

elastyczność facebooka żarówka

ELASTYCZNOŚĆ

System pozwala na włączenie i wyłączenie płatności za reklamę w zależności od sytuacji i potrzeb klienta. Zmiana stawek za reklamę oraz przenoszenie budżetu z jednej kampanii do drugiej również nie stanowi problemu.

Zainteresowany reklamą na Facebooku?

Wypełnij krótki formularz, a skontaktujemy się z Tobą

SOCIAL MEDIA KALISZ

Co zyskasz dzięki Facebook Ads?

System reklamowy, pozwoli Ci na zwiększenie rozpoznawalności twojej marki zarówno na rynku lokalnym oraz jeśli tego oczekujesz ogólnokrajowym. Dzięki mnogości opcji ustawień celu kampanii, będziesz mógł skupić się na tym co dla ciebie najważniejsze w zależności od branży i sytuacji np. więcej wiadomości, więcej polubień i reakcji lub też skierować klientów na twoją stronę internetową.

Rozpoznawalność marki
Większych ruch na stronie
Więcej wiadomości od klientów

Jak działamy?

1. Rozmawiamy

Kluczem do sukcesu kampanii reklamowej na Facebooku i Instagramie jest rozmowa z klientem i poznanie jego biznesu oraz jego oczekiwań co do rezultatów. Wspólnie ustalamy jakie wskaźniki są dla niego najważniejsze. Wspólnie tworzymy wstępnego "idealnego klienta" do którego będziemy kierować reklamy.

rozmowa z klientem
oferta na film

2. Przygotowanie oferty

Po rozmowie z klientem tworzymy dedykowaną ofertę zawierającą koszt usługi oraz plan działania. Doradzamy na jakie formy powinien reklamy powinien zostać położony nacisk.

3. Tworzymy kampanie

Kiedy klient zaakceptuje naszą ofertę przechodzimy do tworzenia kampanii. Postępujemy zgodnie z wcześniej ustalonymi założeniami. Do każdej kampanii tworzymy zestawy reklam oraz poszczególne kreacje reklamowe.

tworzenie kampanii
optymalizacja kampanii suwaki

4. Analiza wyników i optymalizacja

Nie poprzestajemy na uruchomieniu kampanii, gdyż kluczem do sukcesu i zadowalających wyników jest odpowiednia optymalizacja. Analizujemy otrzymane dane - wraz z upływem czasu dodajemy lub też usuwamy poszczególne kreacje reklamy, przenosimy budżet między zestawami reklam i wiele więcej.

FAQ - Najczęstsze pytania

Ile kosztuje prowadzanie reklamy social media na FB i Instagramie?

Cena jest mocno uzależniona od wielkości budżetu oraz poziomu i ilości koniecznych kreacji. Jednak podstawowa kampania może kosztować już 300 zł.

Jak długo będę czekał na uruchomienie reklam?

Kiedy podpiszemy umowę i ustalimy jak mają wyglądać kreacje reklamowe pierwsza kampania zostanie uruchomiona w ciągi maksymalnie 7 dni.

Czy zajmujecie się Social Media poza Kaliszem?

Tak, działamy na terenie całej Polski.

Nie czekaj, aż konkurencja Cię wyprzedzi, skontaktuj się z nami