Filmy reklamowe

CZY POTRZEBUJESZ FILMU REKLAMOWEGO?

Wiele osób mocno lekceważy siłę marketingową jaka drzemie w filmach reklamowych umieszczanych w sieciach społecznościowych min. Facebook oraz Instagram. Być może też jesteś taką osobą albo co lepsze twoja konkurencja ignoruje ten segment marketingu. Jeśli zainwestujesz w film promocyjny i pokażesz klientowi swoją usługę lub produkt w takiej formie zyskasz dużą przewagę wizerunkową oraz staniesz się bardziej namacalny dla potencjalnego klienta i lepiej zapadniesz w jego pamięci.

film reklamowy kalisz osoba

Produkcje

ZOBACZ WIĘCEJ
FILM REKLAMOWY KALISZ

Czym się zajmujemy?

Działamy w szerokim zakresie jeśli chodzi o produkcje filmów promocyjnych. Nagramy zarówno film pokazujący usługi jakie świadczysz jak i promujący wydarzenia związane z twoją marką. Posiadamy certyfikat umożliwiający nam wykonywanie lotów komercyjnych dronem w obszarach zabudowanych. Jeśli w opisie oraz portfolio nie widzisz nic czego szukasz - napisz do nas, a chętnie porozmawiamy o twoim filmie.

FILMY BIZNESOWE
FILMY Z WYDARZEŃ
FILMY PROMUJĄCE
UJĘCIA Z DRONA
kamera

Wysokiej jakości sprzęt

W naszych realizacjach używamy aparatów Sony pozwalających uzyskać wysoką jakość obrazu. Obraz nagrywany jest przy użyciu stabilizatorów zapewniających płynne i profesjonalnie wyglądające ujęcia.

scenariusz filmowy svg

Tworzymy scenariusze

Każdy film powinien posiadać plan realizacji. Wraz z klientem ustalamy na co zwrócić uwagę podczas nagrań oraz kto powinien wziąć w nich udział.

dron

Ujęcia z drona

W swojej ofercie posiadamy ujęcia z drona, która wzbogacają film pozwalając na uwiecznienie siedziby twojej firmy, wydarzenia z innej perspektywy.

montaż filmu

Profesjonalny montaż

Wiemy jak ważny jest montaż nagranych scen, dlatego zawsze szukamy odpowiedniej muzyki do danej realizacji. Pracujemy w profesjonalnym środowisku Adobe, dzięki czemu mamy wszystkie narzędzia, które pozwolą nam stworzyć idealny film dla twojego biznesu.

Jak działamy?

1. Tworzymy ofertę

Rozmawiamy z naszym klientem na temat jego oczekiwań oraz tego co miałby zawierać film reklamowy. Analizujemy konkurencje oraz ich realizacje w segmencie działań klienta. Klient otrzymuję wstępną ofertę wraz z wyceną.

oferta na film
scenariusz na film

2. Tworzymy scenariusz

Po akceptacji naszej oferty przystępujemy do tworzenia planu nagrania wydarzenia na bieżąco konsultując to z klientem, jeśli zachodzi taka potrzeba. Ustalamy gdzie oraz kiedy nagrywane będą wszystkie sceny.

3. Nagrywamy ujęcia

Kiedy scenariusz oraz ogólna koncepcja zostanie zaakceptowana przez klienta przystępuje do nagrywania scen. Czas nagrywania jest mocno uzależniony od rodzaju filmu oraz jego złożoności.

Film reklamowy ikona

4. Montujemy

Po zrealizowaniu wszystkich ujęć oraz ustaleniu sieci dźwiękowej następuje etap montażu. Starannie selekcjonujemy wszystkie sceny pod wybraną muzykę, tak aby stworzyć odpowiedni nastrój do danej branży, rodzaju filmu. Gotowy film przekazujemy klientowi do akceptacji.

FAQ - Najczęstsze pytania

Ile kosztuje film reklamowy?

Cena filmu jest mocno zależna od rodzaju zlecenia oraz jego złożoności. Skontaktuj się z nami, a po krótkiej rozmowie będziemy w stanie podać zakres cenowy usługi.

Jak długo trwa czas oczekiwania na film reklamowy?

Od momentu zakończenia nagrań jest są to około 2 tygodnie.

Czy nagrywacie poza terenem Kalisza?

Tak, działamy na terenie do 200 km od Kalisza. Cena może jednak wzrosnąć o koszty przejazdu, jeśli odległości są duże.

Nie czekaj, aż konkurencja Cię wyprzedzi, skontaktuj się z nami