Kampania Google Ads

Czym jest Google Ads (AdWords)?

Jest to system reklamowy stworzony przez światowego giganta Google. Pozwala on, reklamować się użytkownikom w ramach wyszukiwarki Google oraz między innymi poprzez reklamy graficzne na stronach partnerów. Dzięki Google Ads możesz docierać do użytkowników znajdujących się w danym obszarze, szukających określonych rzeczy. Brzmi świetnie, czyż nie? To wszystko razem daje nam ogromne możliwości pozyskiwania nowych klientów. System pozwala również docierać z reklamą do użytkowników, którzy odwiedzili już wcześniej stronę, w ramach tzw. remarketingu. Posiadamy certyfikaty Google potwierdzające naszą wiedzą w obszarze Google Ads.

reklamy płatne google

Dlaczego warto?

szybkie efekty wykres

SZYBKIE EFEKTY

Google Ads pozwala na szybkie tworzenie kampanii reklamowych z którymi można docierać do klientów. W krótkim czasie możesz zwiększyć ilość zapytań oraz sprzedaż.

precyzyjne targetowanie tarcza

PRECYZYJNE TARGETOWANIE

System Google Ads zapewnia możliwość dotarcia do osób wyszukujących dane frazy w wyszukiwarce oraz tworzyć reklamy wizualne skierowane na dane grupy docelowe.

analiza wynikow googleads

PRZEJRZYSTOŚĆ WYNIKÓW

Płacisz za to ile klientów kliknie w twoje reklamy, a system pozwala zmierzyć ile osób, kiedy, z jakich urządzeń nastąpiło wejście. Od nas dostajesz dokładny raport kosztów - wiesz za co płacisz.

Zainteresowany naszą ofertą?

Wypełnij krótki formularz, a skontaktujemy się z Tobą

GOOGLE ADS

TYPY KAMPANII

Google Ads oferuje nam kilka możliwości co do typu kampanii. Każdy biznes jest inny i dlatego konieczna jest dokładna analiza. Pozwala ona na wybranie odpowiednego rodzaju reklam i miejsca ich wyświetlania. Dzięki temu, maksymalizujemy rezultaty przy możliwie najniższych kosztach przedsiębiorcy. Naszą agencją na bieżąco optymalizuje kampanie oraz sprawdza na które z nich powinno zostać przeznaczone więcej pieniędzy.

SIEĆ WYSZUKIWANIA
SIEĆ REKLAMOWA
REKLAMA PRODUKTOWA
REKLAMA WIDEO

Jak działamy?

1 - Analiza firmy

Stworzenie efektywnej kampanii w Google Ads wymaga dokładnej analizy danego przedsiębiorstwa oraz konkurencji. Przeprowadzamy rozmowę z naszym klientem, poznajemy branże w której działa. Badamy na jakie słowa kluczowe może wyświetlać się nasz klient oraz określamy jaki typ kampanii sprawdzi się w jego sytuacji.

analiza firmy proces
prezentacja oferty

2 - Przygotowanie oferty

Po wstępnej analizie klient otrzymuje od nas indywidualną ofertę. Podajemy jak wielkim budżetem musi dysponować klient, aby kampania przynosiła odpowiednie efekty oraz koszt prowadzenia kampanii przez naszą agencje.

3 - Tworzymy kampanie

Kiedy klient, zaakceptuj naszą ofertą rozpoczynamy tworzenie odpowiednich kampanii. W ramach usługi tworzone jest konto w systemie Google Analytics oraz dołączane kody śledzenia konwersji. Dzięki temu wiemy dokładnie ilu klientów skontaktowało się lub kupiło coś klikając wcześniej w link z systemu reklamowego. Daje to przejrzysty obraz tego czy klientowi opłaca się taka forma reklamy.

tworzenie kampanii
optymalizacja kampanii suwaki

4 - Optymalizujemy

Stworzenie kampanii to tylko początek drogi w systemie Google Ads. Najważniejsza jest bieżąca analiza spływających z systemów analitycznych danych oraz reagowanie na nie. Pozwala to stopniowo zmniejszać koszty konwersji przy zachowaniu takich samych lub niższych kosztów. Klient otrzymuje comiesięcznych raport wyników kampanii.

FAQ - Najczęstsze pytania

Ile kosztuje prowadzenie kampanii Google Ads w waszej firmie?

Koszt prowadzenia kampanii zaczyna się od 400 zł i uzależniony jest od stopnia rozbudowania kampanii oraz budżetu jaki klient przeznacza na reklamy.

Jak długo będę czekał na uruchomienie reklam?

Po etapie analizy oraz zaakceptowaniu oferty. Kampania wstępną ruszy w czasie 1 tyg. Warto zaznaczyć, że na początkowym etapie system uczenia maszynowego Google uczy się dopiero kto i na jakie hasła dokonuje konwersji. Na maksymalne efekty trzeba poczekać kilka miesięcy.

Kampania Google Ads poza Kaliszem?

Nasza agencja ONEDO działa na terenie całej Polski.

Nie czekaj, aż konkurencja Cię wyprzedzi, skontaktuj się z nami