Uncategorized

Nie znane fakty o czy mogę bezpiecznie zamówić leki online bez recepty …

Nie znane fakty o czy mogę bezpiecznie zamówić leki online bez recepty …

Spis treściRzeczy w aptece online – WegmansFakty o cotygodniowych wiadomościach światowych – 7 października 2003 – strona 44 – Ujawniono wynik książek Google

Zdjęcie Czy kiedykolwiek miałeś ochotę kupić leki w aptece online lub jeszcze jednej stronie internetowej? Niektóre strony internetowe apteki działają zgodnie z prawem, a także zapewniają komfort, prywatność, oszczędności finansowe, a także zabezpieczenia na zakup leków.

Food, a także Medicine Administration ostrzega, że ​​istnieje wiele ryzykownych internetowych sklepów z narkotykami, które deklarują sprzedaż leków na receptę po głęboko przystępnych cenach, zwykle bez wzywania na receptę. Te apteki internetowe często oferują nieautoryzowane, fałszywe lub w inny sposób szkodliwe leki poza zabezpieczeniami, a następnie kwalifikowane apteki. Wiele niebezpiecznych internetowych sklepów z narkotykami używa fałszywych „sklepów” naśladowania licencjonowanych aptek lub do zakładania, że ​​ich leki pochodzą z krajów o wysokich wymaganiach bezpieczeństwa.

Te narkotyki mogą być fałszywe, wygasane link do strony internetowej lub w inny sposób szkodliwe dla ciebie, a także dla twojego gospodarstwa domowego. Jak możesz stwierdzić, czy apteka on-line działa zgodnie z prawem?

Nie są certyfikowane w U.S. oraz przez twoją państwową radę farmaceutyczną. Nie mam akredytowanego farmakologa w zespole, aby rozwiązać twoje obawy. Wyślij lekarstwo, które wygląda różnie niż to, co dostajesz w wspólnej aptece, lub przybywa do opakowania produktu, które jest zepsute, uszkodzone w języku obcym, nie ma dnia ważności lub skończy się.

Sprzedaj swoje dane na różne inne strony internetowe. Te sklepy z narkotykami często sprzedają leki, które mogą być niebezpieczne, ponieważ mogą: mieć zbyt wiele lub niewiele z elementu energetycznego, którego potrzebujesz, aby leczyć swoją chorobę lub stan.

The Buzz on Canadian Pharmacy – Certyfikowana apteka internetowa Kanada

Składają się z niewłaściwych składników lub innych niebezpiecznych związków. Energetyczny element zatwierdzonego produktu medycyny sprawia, że ​​leki jest skuteczne dla dolegliwości lub problemu, które planuje leczyć. Jeśli lek ma niezidentyfikowane składniki energetyczne, może nie mieć zamierzonego efektu, może mieć nieoczekiwaną komunikację z innymi lekami, które przyjmujesz, może powodować niebezpieczne działania niepożądane lub może wywołać różne inne poważne problemy zdrowotne, takie jak znaczące alergie.

Istnieją metody, w których można rozpoznać bezpieczną aptekę online. Te apteki: zawsze potrzebują recepty lekarza. Są akredytowane w Państwowej Radzie Drugi.

„Możesz poprosić lekarza opieki zdrowotnej wysyłania scenariusza do apteki internetowej w celu uzupełnienia zamówienia, jednak nie jest to zupełnie nowy manuskrypt”-mówi Parker. Jeśli potrzebujesz nowego leku lub wkładów na powtarzający się leku, faktycznie się skończyło, musisz przeglądać cyfrową, aby produkować lub odnowić recepty, dodaje.

To po prostu niezawodny sposób zarządzania wkładem ” – dodaje Parker. Obecnie istnieje również wiele opcji apteki cyfrowej, a także systemy, które dostarczają jeszcze więcej strategii bezpośredniego do konsumenta, składającego się z HIM, HERS, LEONONAID i Kreatora, RX. Zasadniczo systemy te są ukierunkowane na klientów indywidualnych, którzy chcą zaoszczędzić pieniądze na lekach na przewlekłe problemy lub leki, które są stylem życia, jak na zaburzenia erekcji, wypadania włosów lub kontroli urodzeń, mówi Parker.

Zobacz również