Strony internetowe

Dlaczego musisz zadbać o profesjonalną stronę?

Strona internetowa to podstawowe narzędzie, które powinien posiadać każdy przedsiębiorca poważnie myślący o swojej firmie. To często profesjonalnie wyglądająca, szybka strona internetowa tworzy w umyśle klienta chęć nawiązania kontaktu lub zakupu. Wszystkie twoje zabiegi marketingowe będą nieskuteczne, jeśli będą prowadzić do nieprzyjaznej użytkownikowi strony. Każda stworzona przez nas realizacja zaczyna się od analizy potrzeb klienta oraz rynku, tak aby uzyskać możliwie najlepsze rozwiązanie.

strony internetowe Kalisz
projekt strony

Indywidualny projekt

Każda tworzona przez nas strona internetowa oparta jest o indywidualny projekt graficzny. Klient ma gwarancje unikalności swojej strony oraz dostosowania do UX - doświadczeń użytkownika związanych z użytkowaniem strony.

responsywna strona

Responsywna strona

Nasze strony internetowe dostosowane są do telefonów oraz tabletów. Masz pewność, że twoja strona będzie działać w nowoczesnych przeglądarkach na urządzeniach mobilnych twoich klientów.

Łatwa obsługa

Cenimy czas naszych klientów, dlatego każda strona otrzymuje swój CMS - system zarządzania treścią. Pozwala on w łatwy sposób zmieniać, edytować oraz dodawać podstawowe treści, wpisy na stronę.

przyjazna wyszukiwarkom

Przyjazna wyszukiwarkom

Bycie widocznym w sieci to jedna z podstaw każdego biznesu w XXI wieku. Nasze strony tworzymy tak, aby były szybkie oraz dawały dobre techniczne wzorce w tworzeniu treści SEO.

Zobacz wybrane realizacje

ZOBACZ WIĘCEJ

Zainteresowany naszą ofertą?

Wypełnij krótki formularz, a skontaktujemy się z Tobą

Jak działamy?

1 - Analiza firmy

Zanim zaczniemy tworzyć stronę internetową, przeprowadzamy z klientem rozmowę na temat jego działalności. Chcemy wiedzieć co dla klienta jest najbardziej istotne, na co mamy zwrócić w szczególności uwagę. Badamy, jaki charakter ma branża w której działa oraz jak wyglądają strony konkurencji.

analiza firmy proces
prezentacja oferty

2 - Przygotowanie oferty

Po przeprowadzonej analizie, klient otrzymuje od nas indywidualną ofertę realizacji. Oferta zawiera zakres usługi - nasze propozycje na to jak powinna wyglądać struktura strony, treści, grafika oraz koszt usługi.

3 - Indywidualny projekt

Po zaakceptowaniu przedstawionej przez nas oferty zaczynamy tworzyć projekt strony. Klient otrzymuje indywidualny wstępny graficzny projekt swojej strony internetowej z możliwością zgłoszenia poprawek i zastrzeżeń co do jego wyglądu.

4 - Tworzenie strony

Kiedy klient zaakceptuje projekt graficzny rozpoczynamy wdrożenie strony internetowej przy użyciu technologii webowych. Tworzymy szablony dla każdej podstrony oraz dołączamy system Wordpress CMS - tak aby możliwość edycji niezbędnych treści była łatwa i przyjemna. Klient ostatecznie otrzymuje w pełni dostosowania do urządzeń mobilnych stronę internetową, która mamy nadzieje pozwoli mu rozwinąć biznes.

FAQ - Najczęstsze pytania

Ile kosztuje strona internetowa?

Koszt strony internetowej uzależniony jest od złożoności min. ilości podstron, rodzaju serwisu. Cennik zaczynają się od 1500 zł za prostą stronę typu OnePage. Skontaktuj się z nami, a wycenimy koszt usługi.

Jak długo trwa czas oczekiwania na stronę internetową?

Od momentu stworzeniu projektu graficznego, który klient zaakceptował czas oczekiwania to od 2 do 4 tyg. w zależności od typu i złożoności strony.

Czy tworzycie strony internetowe poza Kaliszem?

Tak nasza działalność obejmuje teren całej Polski. Jednak osoby z okolic Kalisza mogą liczyć na osobiste spotkania i konsultacje procesu twórczego.

Nie czekaj, aż konkurencja Cię wyprzedzi, skontaktuj się z nami